کد خبر: 3896
تاریخ انتشار: مهر 4, 1400

۱۵ هزار واحد مسکونی در سیرجان احداث می‌شود

۱۵ هزار واحد مسکونی در سیرجان احداث می‌شود

به گزارش نمایندگان کویر: حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر گفت: سهمیه 15 هزار واحد مسکونی برای کارکنان شرکت های معدنی و صنعتی شهرستان های سیرجان و بردسیر پس از اخذ مجوز وزارت راه و شهرسازی و دستور صریح مقام عالی وزارت به این شهرستان ها اختصاص یافته است.

شهباز حسن پور در نشست تامین مسکن کارکنان شرکت های صنعتی و معدنی استان کرمان که با حضور مهندس حاجی زاده مدیر کل راه و شهرسازی استان و معاونین، مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گهر زمین، مهندس بهاالدینی فرماندار سیرجان، معاون فرماندار سیرجان، نماینده شرکت گل گهر برگزار شد، افزود: مقرر شد با تشکیل این نشست راه و شهرسازی نسبت به جانمایی و مکان یابی اماکن مورد نظر طرح اقدام کند.

وی ادامه داد: همچنین شرکت های گل گهر، گهرزمین و توسعه عمران گل گهر با انعقاد تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی، نسبت به احداث شهرک بزرگ صنعتی فولاد شهر در حاشیه شهر سیرجان اقدام نمایند.

احداث شهرک مسکونی فولادی های سیرجان موجب خوشحالی کارکنان و تامین مسکن شرکت های اغماری، پیمانکاری، مجموعه شرکت های صنعتی و معدنی و مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر می شود.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی و دولت دغدغه تامین مسکن مردم را دارند عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی با تصویب قانون جهش تولید مسکن در ابتدای سال جاری و همچنین ابلاغ ریاست جمهوری به وزارت راه و شهرسازی در عمل تامین مسکن برای مردم کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *