کد خبر: 3261
تاریخ انتشار: فروردین 23, 1400

سیرجان و بردسیر، امروز قطب تولید و اشتغال هستند، اما تا نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم

سیرجان و بردسیر، امروز قطب تولید و اشتغال هستند، اما تا نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم

به گزارش نمایندگان کویر: حسن پور در گفتگویی با روزنامه واقعه اظهار داشت:پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به مسلمانان جهان و هم استانی های شریف، خصوصاً ولی نعمتان خودم در سیرجان و بردسیر تبریک می گویم و برای همگان آرزوی صحت و سلامتی، رفع بیماری منحوس کرونا و شکست تحریم های ظالمانه آمریکا را دارم.

حسن پور در گفتگویی با روزنامه واقعه اظهار داشت:پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به مسلمانان جهان و هم استانی های شریف، خصوصاً ولی نعمتان خودم در سیرجان و بردسیر تبریک می گویم و برای همگان آرزوی صحت و سلامتی، رفع بیماری منحوس کرونا و شکست تحریم های ظالمانه آمریکا را دارم.

وی افزود: در سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» باید با افتخار تمام اعلام کنیم که شهرستان سیرجان، به قطبی مهم برای کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل شده است.

وی گفت: باید اعلام کنیم عزیزانمان در «گهرزمین» با دستان پرتوان و با هنر شگرفشان توانستند موفقیت بزرگی را رقم بزنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان تصریح کرد: مشاورین، کارگران فعال، پیمانکاران، رانندگان عزیز و سختکوش، در کنار هیات مدیره ای همراه و هماهنگ توانستند رکوردهای بی سابقه ای را در دو سال اخیر در این معدن به وجود آورند.

با اعتقاد به منویات مقام معظم رهبری که معادن را بهترین و موثرترین جایگزین نفت دانستند. با اعتقاد به برنامه ششم توسعه که معادن را پیشران اقتصاد دانسته است.و با اعتقاد به مصوبات مجلس که یکی از بخش های تاثیرگذار در کشور را معادن و منابع طبیعی خدادادی، معرفی کرده است.

وی بیان داشت: امروز ما شاهد موفقیت سربازان خط مقدم تولید در معادن عظیم کارخانجات سیرجان و بردسیر هستیم، موفقیتی که همگان بر آن تاکید دارند و امروز، سیرجان و بردسیر را قطب تولید و قطب اشتغال زایی و کارآفرینی می دانند.

وی اظهار امیدواری نمود: همانند گذشته، که در سایه وحدت و هماهنگی به رکورد تولید دست یافتند، در بحث مسئولیت های اجتماعی خصوصا کمک به آموزش و پرورش با ایجاد دو مدرسه و اهدای صدها تبلت ،در همسان سازی حقوق ها و در پاسخ به مطالبات و شنیدن صدای کارگران زحمتکش نیز، حداکثر موفقیت را به دست آورند. به گونه ای که کارگر و مهندس و هیات مدیره، هیچ کدام بین هم تبعیضی را مشاهده نکنند.

حسن پور اطمینان داد که معدن «گهرزمین» می تواند در سال 1400 لبخند رضایت و شادی را بر لبان رهبر فرزانه ی انقلاب بنشاند. آن هم با رسیدن به تولید حداکثری، راه اندازی واحدهای جدید، ایجاد اشتغال برای جوانان و انجام صدها کار دیگر، خصوصاً کسب رضایت مردم.

وی ادامه داد: بنده به عنوان خادم مردم، یکبار دیگر اعلام می کنم، مردم با کمبودها می سازند اما با بی عدالتی هرگز! لذا تمام سعی و تلاشمان را باید برای کسب رضایت جامعه به کار بگیریم.

وی با بیان اینکه یکی از تجلیات این رضایت عمومی، تلاش هایی است که توسط شرکت های صنعتی و معدنی تحقق پیدا می کند افزود:با این منابع غنی در شهرهایی مثل سیرجان و بردسیر، ما نباید عزیزانی را ببینیم که همواره چشمشان به کمیته امداد و بهزیستی است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:امیدواریم در آستانه ی ماه پرفضیلت رمضان، به گونه ای برنامه ریزی کنیم که به مهمترین دستاورد ممکن، که بی نیازی مردم از کمک های امدادی است نائل آییم. هدفی که تحقیقاً شادابی و نشاط را به جامعه ارزانی خواهد داشت.بنده بار دیگر دست کسانی را که در جهت حل مشکلات مردم گام برمی دارند را می بوسم و به آنها می گویم که هنوز تا آنچه که مدنظر ماست، فاصله زیادی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *