کد خبر: 3178
تاریخ انتشار: فروردین 17, 1400

نمایندگان سند راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین را بررسی می‌کنند

نمایندگان سند راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین را بررسی می‌کنند

به گزارش نمایندگان کویر: اعضای فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب و کمیسیون اقتصادی مجلس امروز سند راهبردی ۲۵ ساله ایران و چین را بررسی می‌کنند.

حجت الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی عضو هیئت رئیسه فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به جلسه هیئت رئیسه فراکسیون متبوعش گفت: در این جلسه برنامه‌های ماهانه فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب تعیین شد.

وی افزود: در این نشست مقرر شد با دعوت از کارشناسان و مسئولان اجرایی در جلسات شورای مرکزی و مجمع عمومی موضوعات مهم در دستور کار فراکسیون قرار گیرد که بر این اساس امروز(سه‌شنبه 17 فروردین) ساعت 16:30 جلسه مجمع عمومی فراکسیون با دستور بررسی سند راهبردی همکاری 25 ساله ایران و چین برگزار می‌شود.

در همین راستا محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در گفت‌وگویی عنوان کرد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده سند راهبردی 25 ساله ایران و چین با حضور رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و دارایی در کمیسیون اقتصادی بررسی می شود.

وی در همین راستا افزود: با توجه به اهمیت سند راهبردی 25 ساله ایران و چین و با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از این سند مرتبط با موضوعات اقتصادی است، بخشی از جلسه روز سه‌شنبه به بررسی این سند اختصاص می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *