کد خبر: 2575
تاریخ انتشار: بهمن 18, 1399
گروه : اجتماعی / بافت

بافت به وضعیت نارنجی کرونائی برگشت

بافت به وضعیت نارنجی کرونائی برگشت

به گزارش نمایندگان کویر: جانشین استاندار در ستاد مقابله با کرونای استان کرمان گفت: شهر بافت به وضعیت نارنجی در زمینه شیوع کرونا برگشت.

دکتر”محمدصادق بصیری” ظهر امروز 18 بهمن ماه در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا اشاره به تغییر وضعیت شهرستان های کشور در آمار مبتلایان به کرونا اظهار کرد: در استان کرمان هفته گذشته 17 شهر با وضعیت آبی و شش شهرستان زرد داشتیم که اکنون تعداد شهرهای آبی به 11 مورد کاهش یافته است.

وی افزود: 11 شهر استان کرمان در حال حاضر وضعیت زرد کرونائی دارند و شهرستان بافت به وضعیت نارنجی برگشته است.

بصیری تصریح کرد: منع تردد شبانه از ساعت 21 تا 3 بامداد همچنان پابرجاست. اما مثل اینکه جدیتی در جریمه ها وجود ندارد و مردم فکر می کنند این محدودیت منتفی است در حالی که این محدودیت در همه شهرها با هر وضعیتی باید رعایت شود.

معاون استاندار کرمان بیان کرد: حضور دو سوم کارکنان، برگزاری جلسات در فضای بسته حداکثر با حضور 30 نفر، غیرحضوری بودن آموزش ها به جز مدارس 50 نفری در وضعیت آبی و … همچنان باید رعایت شود.

وی افزود: در شهرستان بافت با توجه به وضعیت نارنجی، حضور 50 درصد کارکنان در ادارات ارائه دهنده خدمات، لغو ماموریت های غیرفوری و برگزاری جلسات با 20 نفر و تعطیلی گروه های شغلی 3 و 4 مصوب شده و آموزش های حضوری باید تعطیل شود.

بصیری تصریح کرد: ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی بافت به سایر شهرستان ها باید ممنوع شود و ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به بافت نیز باید ممنوع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *